Inkscape

Inkscape dla Mac

Zaawansowany program do tworzenia grafiki wektorowej zupełnie za darmo

Darmowy Inkscape to potężne narzędzie przeznaczone do tworzenia grafiki wektorowej. Umożliwia stworzenie atrakcyjnych projektów przy pomocy kilku kliknięć i bez skomplikowanych operacji.Inkscape oferuje wyposażoną w niezbędne narzędzia paletę do... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zaawansowany program graficzny
  • Duża ilosć narzędzi i filtrów

Wady

  • Wymaga praktyki

Doskonały
9

Darmowy Inkscape to potężne narzędzie przeznaczone do tworzenia grafiki wektorowej. Umożliwia stworzenie atrakcyjnych projektów przy pomocy kilku kliknięć i bez skomplikowanych operacji.

Inkscape oferuje wyposażoną w niezbędne narzędzia paletę do rysowania oraz dodawania figur i linii. Każdy obiekt może być edytowany indywidualnie, bez konieczności modyfikacji innych. Pozytywne wrażenie robi bogata kolekcja filtrów i efektów specjalnych. Dzięki nim zmienisz kolory i oświetlenie obiektów oraz dodasz do nich nowe tekstury.

Dużym udogodnieniem w pracy jest obecność wszystkich narzędzi pracy w głównym oknie programu. Dzięki temu nie trzeba "zmagać się" z pływającymi panelami jak w Photoshop CS5. Jeśli chodzi o funkcjonalność, to znajdziemy w Inkscape wszystkie klasyczne narzędzia jak: krzywa Beziera, różnorodne figury geometryczne, wprowadzanie tekstu i wiele innych. Program wykorzystuje otwarty format SVG, stworzony i rekomendowany przez World Wide Web Consortium, organizację zajmująca się standardami.

Darmowy Inkscape pomaga tworzyć grafikę wektorową. Przejrzysty i funkcjonalny interfejs oraz wiele dostępnych narzędzi to jego główne atuty.

Najczęściej pobierane Grafika i projektowanie na mac

Inkscape

Download

Inkscape 0.48.2

Opinie użytkowników o Inkscape

Sponsorowany×